KONST / Litografier / Färglitografi 13732019
nr 1373 2019
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, "Norrström". Signerad, numrerad 27/275, daterad 1989,45x55 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:11:54
18/1 18:46:11
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson